Klimaat en beste reistijd

Weerbericht Malta

Hier vindt u het weerbericht van Malta voor de komende 14 dagen in Valletta.

14 daagse weersverwachting Valletta

Dag Datum Max Min Windrichting Windkracht
Tue 26-07-2016 28 °C 22 °C nw 3-4
Wed 27-07-2016 29 °C 22 °C nw 3-4
Thu 28-07-2016 30 °C 22 °C nw 3-4
Fri 29-07-2016 31 °C 22 °C nw 2-3
Sat 30-07-2016 32 °C 22 °C wnw 2-3
Sun 31-07-2016 32 °C 22 °C wnw 2-3
Mon 01-08-2016 32 °C 23 °C wnw 3-4
Tue 02-08-2016 31 °C 23 °C nw 3-4
Wed 03-08-2016 30 °C 23 °C nw 2-3
Thu 04-08-2016 30 °C 22 °C nw 2-3
Fri 05-08-2016 30 °C 22 °C wnw 2-3
Sat 06-08-2016 30 °C 22 °C wnw 2-3
Sun 07-08-2016 31 °C 22 °C nw 2-3
Mon 08-08-2016 31 °C 22 °C nw 2-3

Klimaat en beste reistijd Malta

Het Maltese klimaat wordt sterk beïnvloed door de zee en is typisch voor het Middellandse-Zeegebied. De Eilanden hebben een zeer zonnig klimaat met dagelijks gemiddeld vijf tot zes uur zon in de winter en meer dan 12 uur zon in de zomer.

Alles hangt af van je behoeften. Maar de regenkans is klein tot in de zomermaanden zelfs onbestaande, in de periode van maart tot en met september. Buiten deze maanden is het niet echt koud want de minimumtemperatuur zakt zelden onder de 10°. De natste maand zou volgens de statistieken de maand oktober zijn.