Rome, Florence, Milaan, Sicilië, Venetië

Weerbericht Italie

Hier vindt u het weerbericht van Italie voor de komende 14 dagen in o.a. Rome, Cinque Terre, Milaan, Sicilië, Pisa, Toscane en Venetie.

14 daagse weersverwachting Rome

Dag Datum Max Min Windrichting Windkracht
Fri 29-07-2016 33 °C 19 °C wzw 2-3
Sat 30-07-2016 33 °C 19 °C wzw 2-3
Sun 31-07-2016 35 °C 19 °C wzw 2-3
Mon 01-08-2016 33 °C 21 °C zzw 2-3
Tue 02-08-2016 32 °C 20 °C wzw 2-3
Wed 03-08-2016 32 °C 19 °C nw 2-3
Thu 04-08-2016 32 °C 19 °C w 2-3
Fri 05-08-2016 32 °C 19 °C wzw 2-3
Sat 06-08-2016 30 °C 19 °C w 2-3
Sun 07-08-2016 30 °C 20 °C wnw 2-3
Mon 08-08-2016 28 °C 20 °C w 2-3
Tue 09-08-2016 28 °C 19 °C wzw 2-3
Wed 10-08-2016 28 °C 19 °C wzw 2-3
Thu 11-08-2016 28 °C 19 °C zw 2-3

Klimaat Italie

Italie heeft een Middellandse Zeeklimaat met in de Alpen een hooggebergteklimaat. Hoe zuiderlijker hoe warmer het wordt. Door de vele bergen kan het weer op korte afstanden behoorlijk verschillen. De Alpen in het noorden zijn 's winters behoorlijk koud. Boven 2000 meter vriest het gemiddeld 10 graden. In het midden is het klimaat een stuk milder. In Rome is het zomers gemiddeld 25 graden en in de winter 7 graden. Het zuiden is zomers echt heet, hier kan de temperatuur oplopen tot 45 graden. Vooral op Sicilie is dit te merken. Gemiddeld is het in het zuiden in de zomer 30 graden en in de winter 10 graden.

Weerbericht Florence

Florence

14 daagse weersverwachting florence
Vandaag
onbewolkt
34 °c
Morgen
onbewolkt
33 °c

Weerbericht Milaan

Milaan

14 daagse weersverwachting milaan
Vandaag
onbewolkt
32 °c
Morgen
onbewolkt
33 °c

Weerbericht Pisa

Pisa

14 daagse weersverwachting pisa
Vandaag
onbewolkt
30 °c
Morgen
onbewolkt
29 °c

Weerbericht Sicilië

Sicilië

14 daagse weersverwachting sicilie
Vandaag
onbewolkt
31 °c
Morgen
onbewolkt
31 °c

Weerbericht Venetië

Venetië

14 daagse weersverwachting venetie
Vandaag
onbewolkt
30 °c
Morgen
onbewolkt
31 °c

Weerbericht Cinque Terre

Cinque terre

14 daagse weersverwachting cinque terre
Vandaag
onbewolkt
28 °c
Morgen
onbewolkt
27 °c