Contact met thuis
- Bellen vanuit een postkantoor of telefooncel is bijna altijd goedkoper dan vanuit een hotel.
- Een gesprek op kosten van de ontvanger kan ook vanuit een telefooncel worden gevoerd.
- Bent u in het bezit van een mobiele telefoon, zorg dan dat uw nummer bij de achterblijvers bekend is. Stel uw toestel zodanig in dat u uw voicemail vanuit het buitenland kunt beluisteren.
- Probeer op de reisbestemming een faxnummer te achterhalen waarheen men van thuis een fax kan sturen.
- Vergeet niet om (email)adressen, telefoon- en/of faxnummers van familie, vrienden en kennissen mee te nemen.
- Denk aan een lijst van internationale toegangsnummers voor bellen naar Nederland en een lijst van Nederland Directnummers.
- Laat reisgegevens, zoals de reisroute en het adres van hotel of camping, en een kopie van uw verzekeringspolis achter bij familie of vrienden.
- Stuur je familie en vrienden onderweg eens een sms-bericht, bijvoorbeeld als je je reisverslag hebt ge-update.
Als u zelf een goede reistip heeft stuur deze dan op. Het mogen ook reistips zijn die specifiek voor één land gelden. - klik hier -
Loading
